Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

spswory@gmail.com

83 343 35 29

Witamy rok szkolny 2022/2023

W dniu 1 września 2022r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Spotkanie w  szkole poprzedziła Msza św., odprawiona przez ks. Jana Mroczka, który podczas homilii przypomniał, że każdy z nas ma obowiązek korzystać z daru mądrości, który otrzymał od Boga, aby na co dzień godnie żyć, rozwijać swoje zdolności i pamiętać o uniwersalnych wartościach, realizując swoje powołanie w uczciwej pracy i relacjach międzyludzkich.

Nowy rok szkolny zaczął się podniośle – od wprowadzenia sztandaru szkoły, odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” i Hymnu Szkoły. W oficjalnej części uroczystości Pan Dyrektor Gustaw Jakimiuk powitał przybyłych rodziców, wszystkich uczniów i pracowników szkoły tymi słowami:”… Dla mnie każda uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego to niezwykle ważny moment. Zarówno Wy, uczniowie i Rodzice, jak i my nauczyciele, przychodzimy tutaj z sercami pełnymi nadziei. Każdy dzień nauki to odkrywanie Waszych pasji, potencjałów oraz ciekawości świata, która w Was drzemie. Chcemy, aby godziny spędzone w szkole były dla Was przepustką do jak najlepszej przyszłości i przygotowaniem do spełniania Waszych marzeń. Bo właśnie to jest najważniejsze- abyście wszyscy odnaleźli swoją wymarzoną drogę i nią podążali.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie ze swojej strony mogę Wam obiecać, że wraz z pracownikami szkoły robimy i zrobimy wszystko, by zapewnić Wam nie tylko przekazywanie wiedzy, ale szczególną opiekę i warunki sanitarne.

Uroczyście ogłaszam, że rok szkolny 2022/2023 uważam za otwarty!”.

Na zakończenie uroczystości uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami; krótkie spotkania informacyjne kończyły dzisiejszą uroczystość.