Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

spswory@gmail.com

83 343 35 29

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU

Niewiele rzeczy w dzisiejszym świecie wzrusza, pobudza ciepłe emocje i ma w sobie tyle łagodności i dobra, ile zawiera w prostej zabawce, jaką jest pluszowy miś.

I tak 25 listopada 2022r. wszystkie pluszowe misie na całym świecie obchodzą swoje święto. Również i my tradycyjnie, jak co roku uczciliśmy je w naszym przedszkolu. Tego dnia każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka, aby przedstawić go kolegom i koleżankom oraz by  móc bawić się z nim w ruchowe zabawy przy muzyce. Dzieci chętnie bawiły się z misiami i wykonywały różne misiowe zadania. Odbyły się wybory najmniejszego, największego i najbardziej puszystego misia. Nie zabrakło również fotorelacji z tego dnia. Kto nie chciałby mieć pamiątkowego zdjęcia ze swoim milusińskim? Dzieci miały okazję skorzystać z  fotobudki, która na kilka sekund zamieniła każdego przedszkolaka w cudnego misia. Tego dnia dzieci tworzyły piękne prace z wizerunkiem pluszowego przyjaciela.

Święto Pluszowego Misia było dla wszystkich dzieci miłym, sympatycznym przeżyciem, dniem pełnym radości, pozytywnych emocji. Miejmy nadzieję, że zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.