Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

spswory@gmail.com

83 343 35 29

Andrzejkowe zabawy u przedszkolaków

W przedszkolnym kalendarzu imprez i uroczystości istnieje wiele ważnych dni, które zdecydowanie warto obchodzić, chociażby po to, aby przypomnieć zwyczaje kultywowane przez naszych dziadków i pradziadków. Jednym z takich świąt są andrzejki.

23 listopada 2022r. w przedszkolnych salach zostały zorganizowane imprezy andrzejkowe, które obfitowały w różnorodne  zabawy i konkurencje prowadzone przez wychowawczynie grup przedszkolnych i przez wróżki oraz czarodziejki z Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy doskonali się bawili podczas różnorodnych wróżb i zabaw, a także podczas andrzejkowych konkurencji. Zarówno 5 i 6 latki świetnie spędziły czas biorąc aktywny udział w zabawach muzycznych w ognistych rytmach disco. Wszystkie dzieci doskonale się bawiły, z dużym apetytem kosztowały smakołyków przygotowanych przez rodziców, a także chętnie pozowały na „andrzejkowej ściance” przygotowanej przez panią Kingę Hodun.

         Dla uczestników andrzejek zapewne na długo zostaną w pamięci kadry z andrzejkowych wróżb i zabaw. Może niektóre wróżby spełnią się w niedalekiej przyszłości. Któż to wie, co przyszłość nam przyniesie?

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych serdecznie dziękują wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie poczęstunku.