MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia 2017 r. z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola.Wszystkie dzieci z punktu przedszkolnego aktywnie uczestniczyły z zabawach mikołajkowych przygotowanych przez p. Iwonę Chaniewicz i p. Katarzynę Jaszczuk. Odbyła się również sesja fotograficzna w przepięknej scenerii – w specjalnym Kąciku Mikołajowym, który został przygotowany przez p. Magdalenę Jaszczukp. Dominikę Zub. Po zakończonej sesji fotograficznej, dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie.

Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na wszelki wypadek zostawił dzieciom rózgi jako przestroga przez złym zachowaniem. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i wyrecytowanymi wierszykami. Oczekiwana cały rok wizyta Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już nie mogą się doczekać kolejnej Jego wizyty.

Wszystkie dzieci z punktu przedszkolnego aktywnie uczestniczyły z zabawach mikołajkowych przygotowanych przez p. Iwonę Chaniewicz i p. Katarzynę Jaszczuk. Odbyła się również sesja fotograficzna w przepięknej scenerii – w specjalnym Kąciku Mikołajowym, który został przygotowany przez p. Magdalenę Jaszczukp. Dominikę Zub. Po zakończonej sesji fotograficznej, dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na wszelki wypadek zostawił dzieciom rózgi jako przestroga przez złym zachowaniem. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i wyrecytowanymi wierszykami. Oczekiwana cały rok wizyta Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już nie mogą się doczekaćkolejnej Jego wizyty.