Spacerkiem po Warszawie

23 maja 2018r. uczniowie klasy IIIa i IIIb wspólnie ze swoimi wychowawczyniami p. Joanną Grochowską i p. Barbarą Panasiuk oraz p. Małgorzatą Skrzypczak uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.

Podróż minęła bardzo szybko, a pierwszym punktem programu był park Hangar 646, w którym można było wykonywać akrobatyczne skoki na trampolinach. Potem spacerowaliśmy po Łazienkach Królewskich-widzieliśmy Pałac na Wodzie, pomnik Fryderyka Chopina i oranżerię. Udało nam się spotkać także wiewiórki i przepiękne pawie. Z Łazienek, oczywiście spacerkiem doszliśmy do stadionu Legii Warszawa, gdzie czekała na nas pani Agnieszka, z którą obejrzeliśmy ten wspaniały obiekt, a także ciekawe miejsca, nie zawsze dostępne zwykłym kibicom. Dużo też dowiedzieliśmy się o historii klubu, kibicach Legii i piłkarzach związanych z Legią i reprezentacją Polski w piłce nożnej. Na zakończenie wizyty wszyscy udali się do sklepu Legii, aby zakupić pamiątki i upominki.

Ostatnim punktem programu była wizyta w warszawskim zoo. Niektórzy po raz pierwszy widzieli egzotyczne rośliny i zwierzęta, które zmęczone upałem leniwie wpatrywały się turystów.

To była niezwykle udana wycieczka, dzieci były bardzo grzeczne w każdym z odwiedzanych miejsc i szczęśliwe wróciły do domu.