PODSUMOWANIE KONKURSU plastycznego " MOJA OJCZYZNA"

Z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę został ogłoszony w naszym przedszkolu konkurs plastyczny o tematyce patriotycznej: „Moja Ojczyzna” organizowany w ramach międzynarodowego projektu: „Piękna nasza Polska cała”. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym i cieszył się dużym powodzeniem wśród przedszkolaków, ponieważ dostarczono do organizatora konkursu - pani Iwony Chaniewicz aż 33 prace, wykonane różną techniką.

Były prace rysowane kredkami, malowane farbami, wyklejane plasteliną lub kolorowym papierem. Każda praca była wyjątkowa i zawierała polskie symbole narodowe. Jury w składzie: pani Anna Bolesta, pani Małgorzata Skrzypczak i pani Barbara Konkol miało naprawdę trudny wybór. Ostatecznie postanowiono nagrodzić 6 osób. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 20 listopada 2018 r. Nagrody, pamiątkowe dyplomy oraz dyplomy za udział w konkursie wręczyła wicedyrektor szkoły pani Iwona Gałamaga. Wśród dzieci młodszych 3- 4 lata nagrody otrzymali: Tomasz Widłak (3 l.) i Aleksandra Sawczuk (4 l.), wśród dzieci starszych nagrodzono: Sylwię Gromadzką (5 l) , Dominika Zub (5 l.), Weronikę Jaszczuk (6 l) i Iwonkę Michalak (6 l.).

Wszystkim nagrodzonym dzieciom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.

Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców oraz przez panią Mirellę Sawczuk. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji nagród na konkurs.