Szkoła Podstawowa w Sworach

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

sl_1 sl_2 sl_3 sl_4

PODSUMOWANIE KONKURSU plastycznego " MOJA OJCZYZNA"

Z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę został ogłoszony w naszym przedszkolu konkurs plastyczny o tematyce patriotycznej: „Moja Ojczyzna” organizowany w ramach międzynarodowego projektu: „Piękna nasza Polska cała”. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym i cieszył się dużym powodzeniem wśród przedszkolaków, ponieważ dostarczono do organizatora konkursu - pani Iwony Chaniewicz aż 33 prace, wykonane różną techniką.

 Były prace rysowane kredkami, malowane farbami, wyklejane plasteliną lub kolorowym papierem. Każda praca była wyjątkowa i zawierała polskie symbole narodowe. Jury w składzie: pani Anna Bolesta, pani Małgorzata Skrzypczak i pani Barbara Konkol miało naprawdę trudny wybór. Ostatecznie postanowiono nagrodzić 6 osób. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 20 listopada 2018 r. Nagrody, pamiątkowe dyplomy oraz dyplomy za udział w konkursie wręczyła wicedyrektor szkoły pani Iwona Gałamaga. Wśród dzieci młodszych 3- 4 lata nagrody otrzymali: Tomasz Widłak (3 l.) i Aleksandra Sawczuk (4 l.), wśród dzieci starszych nagrodzono: Sylwię Gromadzką (5 l) , Dominika Zub (5 l.), Weronikę Jaszczuk (6 l) i Iwonkę Michalak (6 l.).

Wszystkim nagrodzonym dzieciom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.

Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców oraz przez panią Mirellę Sawczuk. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji nagród na konkurs.

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

w Sworach


ul. Szkolna 34

21-500

Biała Podlaska

tel./fax

83 343 35 29

 

 

NIP: 537-168-42-60

REGON: 001121310

e-mail: spswory@gmail.com


     

 

 

Od dnia  1 października 2013 roku otwarto nowy oddział w punkcie przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Sworach w ramach realizacji projektu „Nowe oddziały w  punktach przedszkolnych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 

 

 

 

Przydatne linki:

Gmina Biała Podlaska

Oświata w naszej gminie

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Kuratorium Oświaty w Lublinie

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

 

NASI DOBROCZYŃCY:

ADF  - p. Dariusz Furmaniuk

KSEMAR - pp. Aleksandra i Andrzej Hajbos

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej

p. Mariusz Jadczuk

p. Marek Kaliszewski

p. Agnieszka Kasjaniuk

p. Robert Janczuk

p. Piotr Filipiuk

p. Agata Gryta

p. Wiesław Arseniuk

p. Dariusz Makarewicz

p. Bożena Sawczuk

p. Ryszard Olesiejuk

p. Grzegorz Gawda

p. Tomasz Melaniuk

Losowe zdjęcie z galerii