MIKOŁAJKI W SALI ZABAW

6 grudnia 2018 roku dzieci z klasy II wraz z wychowawczynią postanowiły tegoroczne mikołajki spędzić w sali zabaw ZAMECZEK i McDonalds w Białej Podlaskiej. W sali zabaw nie było końca wspinaczkom, gonitwom,rzucania piłeczkami. Dużym wzięciem cieszyły się automaty z upominkami, a największą atrakcję stanowił automat z losowaniem maskotek.

Wszyscy bardzo się starali wylosować jakąś zabawkę, jednak udało się to tylko Karolince Grochowskiej. Po zabawach i szaleństwie w Zameczku udaliśmy się do McDonalds, gdzie spotkaliśmy wiele grup z innych szkół. Kiedy już wszyscy zaspokoili pierwszy głód, rozpoczęły się zabawy prowadzone przez pracowników „maka”. Można było też zrobić pamiątkowe zdjęcie w wieńcu świątecznym. Na koniec przyszedł Mikołaj i wręczał dzieciom drobne upominki. Wszyscy stwierdzili, że to były udane mikołajki.