MIKOŁAJKI W 3,4 LATKACH

6 grudnia był dla przedszkolaków dniem pełnym wrażeń. Zaraz po przybyciu do przedszkola zawitał do nas długo wyczekiwany gość- Mikołaj, który rozdał wszystkim wspaniałe upominki. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!Chwilę później dzieci spieszyły do autobusu, by wyruszyć na wycieczkę do Parku Radziwiłła w Białej Podlaskiej.  W Muzeum Południowego Podlasia  uczestniczyły w warsztatach świątecznych, na których wykonały ozdoby choinkowe.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Bibliotece Barwnej. Tam też nie tylko poznaliśmy zbiory biblioteki, ale także obejrzeliśmy film o wiosce św. Mikołaja, wysłuchaliśmy opowiadania o świętach oraz narysowaliśmy swój wymarzony prezent.

To był niesamowity dzień pełen atrakcji!