Szkoła Podstawowa w Sworach

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

sl_1 sl_2 sl_3 sl_4

Warsztaty bożonarodzeniowe

Od trzech lat w naszej szkole organizowane są warsztaty świąteczne. Cieszą się one bardzo dużym powodzeniem. 7 grudnia 2018 roku wszyscy chętni uczniowie klas IV- VII z niecierpliwością czekali na przyjazd instruktorek Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej: pani Agnieszki Borodijuk i pani Anny Bandzerewicz. Celem tegorocznych warsztatów było przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowej, czyli choinki.

 W czasie zajęć panowała wyjątkowo miła i świąteczna atmosfera. Panie instruktorki oraz nauczyciele uczestniczący w zajęciach dwoili się i troili, aby wesprzeć uczniów w ich twórczych zmaganiach. Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem. Świąteczne choinki wyszły przepiękne. Uczniowie dumni ze swych dzieł, szczęśliwi zabrali je ze sobą do domu. Niektórzy zdradzili nam, że choinki będą prezentami dla: rodziców, dziadków, wujostwa. Uczniowie już teraz zaprosili Panie instruktorki na warsztaty wielkanocne. Organizatorem warsztatów była p. Renata Tarasiuk- nauczyciel techniki.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

w Sworach


ul. Szkolna 34

21-500

Biała Podlaska

tel./fax

83 343 35 29

 

 

NIP: 537-168-42-60

REGON: 001121310

e-mail: spswory@gmail.com

 

PROCEDURY - BEZPIECZNA SZKOŁA

WYKAZ INSTYTUCJI I ORGANIZACJI UDZIELAJĄCYCH POMOCY  PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ,  WYCHOWAWCZEJ I POMOCY NA RZECZ OSÓB POKRZYWDZONYCH CZYNAMI KARALNYMI

 

 


     

 

 

Od dnia  1 października 2013 roku otwarto nowy oddział w punkcie przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Sworach w ramach realizacji projektu „Nowe oddziały w  punktach przedszkolnych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 

 

 

 

Przydatne linki:

Gmina Biała Podlaska

Oświata w naszej gminie

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Kuratorium Oświaty w Lublinie

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

 

NASI DOBROCZYŃCY:

ADF  - p. Dariusz Furmaniuk

KSEMAR - pp. Aleksandra i Andrzej Hajbos

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej

p. Mariusz Jadczuk

p. Marek Kaliszewski

p. Agnieszka Kasjaniuk

p. Robert Janczuk

p. Piotr Filipiuk

p. Agata Gryta

p. Wiesław Arseniuk

p. Dariusz Makarewicz

p. Bożena Sawczuk

p. Ryszard Olesiejuk

p. Grzegorz Gawda

p. Tomasz Melaniuk

Losowe zdjęcie z galerii