Warsztaty bożonarodzeniowe

Od trzech lat w naszej szkole organizowane są warsztaty świąteczne. Cieszą się one bardzo dużym powodzeniem. 7 grudnia 2018 roku wszyscy chętni uczniowie klas IV- VII z niecierpliwością czekali na przyjazd instruktorek Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej: pani Agnieszki Borodijuk i pani Anny Bandzerewicz. Celem tegorocznych warsztatów było przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowej, czyli choinki.

W czasie zajęć panowała wyjątkowo miła i świąteczna atmosfera. Panie instruktorki oraz nauczyciele uczestniczący w zajęciach dwoili się i troili, aby wesprzeć uczniów w ich twórczych zmaganiach. Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem. Świąteczne choinki wyszły przepiękne. Uczniowie dumni ze swych dzieł, szczęśliwi zabrali je ze sobą do domu. Niektórzy zdradzili nam, że choinki będą prezentami dla: rodziców, dziadków, wujostwa. Uczniowie już teraz zaprosili Panie instruktorki na warsztaty wielkanocne. Organizatorem warsztatów była p. Renata Tarasiuk- nauczyciel techniki.