„Podaruj książkę dla naszego przedszkola”

W naszej szkole od 22 listopada do 14 grudnia 2018r. zorganizowano akcję „Podaruj książkę dla naszego przedszkola”. Udało nam się zebrać ponad 140 książek dla naszych przedszkolaków, za co bardzo wszystkim dziękujemy. Książki zostały podzielone na trzy grupy i przekazane w formie prezentów dla dzieci z punktu przedszkolnego, z których dzieci niesamowicie się ucieszyły.

Grupa 3-4 latków otrzymała 70 książek, grupy 5-cio i 6-cio latków otrzymały po 40 książek. Dzięki waszej serdeczności i chęci dzielenia się z innymi nasze dzieci będą mogły poznawać jeszcze więcej literatury, ciekawostek, wierszy i przygód swoich bohaterów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji i podarowali nam książki.