"Kartka bożonarodzeniowa"-konkurs plastyczny

21 grudnia 2018 rokupodczas wspólnego kolędowania podsumowano plastyczny konkurs świąteczny: "Kartka bożonarodzeniowa" organizowany przez p. Iwonę Chaniewicz. Komisja konkursowa miała trudny wybór, ponieważ wszystkie prace były pomysłowe i ciekawe. Sposób wykonania prac, użyte materiały, były tak różnorodne, że wybór był naprawdę ciężki. Autorzy najciekawszych prac otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Nagrodzono dzieci w 3 kategoriach wiekowych:

w grupie 3-4 latków:
I miejsce otrzymał Tobiasz Hodun,
II miejsce - Aleksandra Sawczuk,
w grupie 5 latków:
I miejsce otrzymała Aleksandra Chudzik,
II miejsce - Sylwia Gromadzka,
III miejsce - Adam Sawczuk,
w grupie 6 latków:
I miejsce - Weronika Jaszczuk,
II miejsce - Gabriela Gromadzka,
III miejsce - Iwona Michalak.

Kartki bożonarodzeniowa można było oglądać na wystawie pokonkursowej, a potem przedszkolaki wręczyły pracownikom szkoły i przedszkola świąteczne kartki z pięknymi życzeniami od wszystkich przedszkolaków i pań pracujących w przedszkolu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy Radzie Rodziców i pani Mireli Sawczuk za dobre serce i za pomoc w zorganizowaniu upominków i nagród książkowych.