DZIEŃ KOBIET W II KLASIE

W tym roku święto dziewczynek uczniowie z klasy II postanowili uczcić na wyjeździe do Białej Podlaskiej. Główną atrakcją wycieczki był spektakl teatralny pod tytułem „Plastusiowy pamiętnik i plamy”.  W wesoły sposób przedstawiono perypetie mieszkańców szkolnego piórnika.

Przedstawienie w wykonaniu artystów śląskich bardzo wszystkim się podobało. Następnie udaliśmy się do McDonalds, gdzie wszyscy samodzielnie zamawiali posiłki i wybierali sobie zabawki. Dużym powodzeniem cieszył się kącik zabaw. Wyjazd był udany. Ale to nie koniec niespodzianek dla dziewczynek. W dniu 8 marca chłopcy wręczyli dziewczynkom słodkie upominki i papierowe kwiatki, własnoręcznie przygotowane. Pani zaś, została obdarowana piękną laurką i ślicznymi żywymi kwiatami. To było fajne święto.