Dzień Kobiet klasy 4a i 5

W dniu 8 marca nasi chłopcy uczcili święto Kobiet i Dziewczynek. Dostałyśmy od nich piękne życzenia i kwiaty - za co serdecznie dziękujemy.

Dalszą częścią obchodów był wyjazd do Białej Podlaskiej. We wtorek 12 marca 2019 roku wybraliśmy się wraz z naszymi wychowawczyniami p. Renatą Tarasiuk i p. Ewą Dzialuk na wycieczkę, taka wspólna wyprawa klasy 4a i klasy 5.

Wyjechaliśmy o godzinie 7:50. Naszą pierwszym przystankiem było kino. Obejrzeliśmy tam piękny, lecz smutny film „Mia i biały lew”. Potem piechotą udaliśmy się w stronę kręgielni. Maszerowaliśmy szybko, gdyż w tym dniu było dość zimno i chcieliśmy się rozgrzać. W kręgielni było bardzo fajnie: graliśmy w kręgle, cymbergaja, rozmawialiśmy no i zjadaliśmy duże ilości frytek.

Wyjazd bardzo nam się podobał i chcielibyśmy częściej wyjeżdżać na takie wycieczki.

Emilia Olszewska i Kamila Chalimoniuk – uczennice klasy 4a