Etap rejonowy III Diecezjalnego Konkursu Biblijnego

W tym roku szkolnym do konkursu biblijnego przystąpili wyłącznie uczniowie z klas siódmych. Z etapu szkolnego do rejonowego przechodziła jedna osoba, która napisała test przynajmniej na 60%. Z naszej szkoły do drugiego etapu zakwalifikowała się Karolina Sawczuk. W dniu 19 marca 2019 roku wraz z dziesięcioma uczniami ze szkół rejonu bialskiego odpowiadała pisemnie na 33 pytania z Ewangelii wg św. Łukasza, wstępu i przypisów do tej ewangelii. Według regulaminu  do finału przechodzą cztery osoby. Wśród nich znalazła się Karolina zajmując pierwsze miejsce. Do konkursu przygotowywała ją katechetka pani Małgorzata Skrzypczak.

Uczennica otrzymała wiele upominków min. :

- Książkę ks. Jana Twardowskiego ,,Żeby naprawdę uwierzyć”

- Książkę Francesco Dario Palmisano ,,W dniu słońca”

- Książkę ,,Polska i jej święci”

- Pendrive (16GB)

- Figurkę  anioła

- Notes z długopisem oraz 2 dyplomy

Gratulujemy Karolinie!

Trzymajmy kciuki 6 kwietnia 2019 roku, gdy uczennica będzie zmagała się z testem finałowym.