Szkoła Podstawowa w Sworach

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

sl_1 sl_2 sl_3 sl_4

Zakończenie roku szkolnego 2018/19

W dniu 19 czerwca 2019 r. spotkaliśmy się na uroczystości zakończenia  roku szkolnego; najpierw była msza św. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sworach; potem oficjalna uroczystość w szkole,  a  rozpoczęła  się w asyście sztandaru szkoły, od odśpiewania Hymnu Państwowego, Hymnu Szkoły  i powitania zebranych uczniów, rodziców i pracowników szkoły  przez Pana dyrektora Gustawa Jakimiuka.

 W tym roku po raz pierwszy w zreformowanej szkole podstawowej uczniowie klasy VIII otrzymali świadectwo ukończenia szkoły.Pan dyrektor wraz z wychowawcami klas gratulował wyróżniającym się uczniom, którzy odebrali świadectwo z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Wręczono również liczne nagrody za osiągnięcia sportowe.

Najzdolniejsi uczniowie naszej szkoły odebrali w Ciciborze Dużym na Gminnym zakończeniu roku szkolnego 2018/2019 Nagrodę Wójta Gminy Biała Podlaska „Złote Pióro”, a uczniowie, którzy byli laureatami dwóch „Złotych Piór” otrzymali „Diamentowe Pióro”.

 „Złote Pióro” otrzymali:

Emilia Olszewska-klasa IVa

Amelia Przybyłowska-klasa IVb

Paulina Jaskólska-klasa VI

Łukasz Czeczko –klasa VI

 

„Diamentowe Pióro” otrzymali:

Karol Głowacki-klasa VII

Kacper Panasiuk-klasa VIII

 

 LinkI do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/8NXJpFQK1dDviNpa7

https://photos.app.goo.gl/NQ8uH8wZx6ft9tVN9

https://bp24.pl/gminne-zakonczenie-roku-szkolnego-w-ciciborze-duzym/

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

w Sworach


ul. Szkolna 34

21-500

Biała Podlaska

tel./fax

83 343 35 29

 

 

NIP: 537-168-42-60

REGON: 001121310

e-mail: spswory@gmail.com

 

PROCEDURY - BEZPIECZNA SZKOŁA

WYKAZ INSTYTUCJI I ORGANIZACJI UDZIELAJĄCYCH POMOCY  PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ,  WYCHOWAWCZEJ I POMOCY NA RZECZ OSÓB POKRZYWDZONYCH CZYNAMI KARALNYMI

 

 


     

 

 

Od dnia  1 października 2013 roku otwarto nowy oddział w punkcie przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Sworach w ramach realizacji projektu „Nowe oddziały w  punktach przedszkolnych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 

 

 

 

Przydatne linki:

Gmina Biała Podlaska

Oświata w naszej gminie

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Kuratorium Oświaty w Lublinie

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

 

NASI DOBROCZYŃCY:

ADF  - p. Dariusz Furmaniuk

KSEMAR - pp. Aleksandra i Andrzej Hajbos

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej

PELLMAR-p. Mariusz Kasjaniuk, Zienie 

KONKRET-p. Adam Bartniczuk-Łosice

p. Mariusz Jadczuk

p. Marek Kaliszewski

p. Agnieszka Kasjaniuk

p. Robert Janczuk

p. Piotr Filipiuk

p. Agata Gryta

p. Wiesław Arseniuk

p. Dariusz Makarewicz

p. Bożena Sawczuk

p. Ryszard Olesiejuk

p. Grzegorz Gawda

p. Tomasz Melaniuk

Losowe zdjęcie z galerii