Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020

W dniu 2  września  2019 r.  uroczyście rozpoczęliśmy  nowy rok  szkolny 2019/2020. Spotkanie  w  szkole  poprzedziła  Msza  św.,  odprawiona  w  kościele parafialnym przez ks. proboszcza Jan Mroczka, który  podczas   homilii  przypomniał, że  każdy dzień  należy przeżyć godnie, podejmując wyzwania i współpracę z Bogiem.

Inauguracja nowego roku szkolnego rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” i Hymnu Szkoły. W oficjalnej części uroczystości Pan dyrektor  Gustaw Jakimiuk powitał przybyłych gości oraz wszystkich rodziców, uczniów i  pracowników  szkoły.  Przypomniał,  że  w  tym  roku  przypada  80. rocznica wybuchu II wojny światowej, podkreślił tragizm pokolenia wojny; minutą ciszy społeczność szkolna uczciła ich pamięć.

Bardzo serdecznie zostali przyjęci uczniowie kl. I oraz dzieci rozpoczynające naukę i zabawę w przedszkolu.Pan dyrektor przekazał  wszystkim życzenia z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego. Na zakończenie uroczystości uczniowie spotkali się ze swoimi  wychowawcami.

PLAN LEKCJI I DOWOŻENIA NA ROK SZKOLNY 2019/2020 JEST DOSTĘPNY W ZAKŁADCE UCZNIOWIE