Z wizytą u przedszkolaków w Styrzyńcu

Na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Styrzyńcu 25 września 2019r. nasze sześciolatki wraz z wychowawcą p. Barbarą  Panasiuk uczestniczyły w Święcie Pieczonego Ziemniaka.

Wszystkich serdecznie przywitała p. Bogumiła Chodun –dyrektor szkoły oraz p. Marta Kasabudzka-wychowawca klasy 06. Dzieci  miały okazję poznać historię ziemniaka, a następnie podzieleni na grupy rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych związanych z ziemniakami. Było wiele atrakcji: jesienny quiz „Prawda czy fałsz”, rzut ziemniakami do kosza, slalom z ziemniakiem na łyżce, były też zabawy ze śpiewem i zabawy integracyjne. Podczas wspólnych zmagań sportowych, wesołych zabaw, pląsów i śpiewów dzieci poszerzyły wiedzę na temat historii ziemniaka, zajadały się pieczonymi w ognisku ziemniakami i kiełbaskami.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspaniale spędzony czas. Do zobaczenia wiosną !!!