Dzień Chłopaka 2019

30 września to data, o której pamiętają wszyscy chłopcy, bo to właśnie tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Chłopaka. Aby uczcić to święto i sprawić naszym chłopcom przyjemność Samorząd Uczniowski postanowił przygotować im słodką niespodziankę.

Dzięki uprzejmości dziewczyn z klas V-VIII męska część społeczności szkolnej mogła raczyć się tego dnia pysznymi babeczkami domowej roboty. Przysmakami częstowały koleżanki z Samorządu Uczniowskiego. Zaskoczenie chłopców i ich miła reakcja była dla dziewczyn zaangażowanych w przygotowanie tej niespodzianki prawdziwą nagrodą. Akcje takie jak ta pokazują, że nawet małe gesty sprawiają radość nie tylko obdarowywanym ale także obdarowującym.

Bardzo dziękujemy wszystkim dziewczynkom oraz ich mamom za przygotowanie pysznych babeczek.