Mikołajkowa wycieczka 5a

Mikołajki  to świetna okazja, aby dać komuś prezent. Prezent może mieć różną formę, możemy komuś podarować książkę, zabawkę, …… albo tak, jak było w przypadku klasy 5a – wycieczkę. 6 grudnia 2019 roku uczniowie klasy 5a wraz z wychowawcą Renatą Tarasiuk wybrali się do Białej Podlaskiej. Pierwszym miejscem, do którego przybyli piątoklasiści był Milon Squash Club, aby tam poznać zasady gry w squasha.

Na początku pani instruktor przeprowadziła rozgrzewkę w postaci gier i zabaw zespołowych, a potem zdradziła tajniki gry. Okazało się, że squash przypadł do gustu dzieciom i niektórzy już zapowiedzieli, że tam wrócą na zajęcia indywidualnie albo z rodzicami. Kolejnym miejscem, do którego udała się 5a było kino. Wszyscy nabyli tam ogromne paczki popcornu i napoje. Tak zaopatrzeni zasiedli do obejrzenia „Śnieżnej paczki”. Po kinie były zakupy w centrum handlowym. Niektórzy kupowali pamiątki inni drobne upominki bliskim z okazji mikołajek. Dzień minął błyskawicznie. Wszystkim podobała się taka forma prezentu.