ANNA I ELSA POWRACAJĄ

W czwartek (05.12.2019 r.) przedszkolaki z grupy 4 i 5 latków z uśmiechem na twarzy udały się na wycieczkę do kina  „Merkury” w Białej Podlaskiej na film animowany Walta Disneya pt: „Kraina Lodu II”.

Przed seansem czekała na dzieci niespodzianka – zabawy pełne radości i  humoru. Święty Mikołaj z Panią Mikołajową zaprosili wszystkich widzów do wspólnego, energetycznego tańca. Potem odbyły się różne konkurencje wymagające sprytu i zwinności. Nie było przegranych, bo każdy w tym dniu był zwycięzcą. Nasza Marysia, Ola S., Ola B., Malwina i Marcelina wykazały się odwagą i z chęcią wzięły udział w sportowych, mikołajkowych konkurencjach.

Po kilku minutach wspaniałej zabawy nadszedł czas na projekcję filmu o kolejnych przygodach dwóch sióstr. Tym razem Anna i Elsa z przyjaciółmi udają się do Zaczarowanego Lasu w poszukiwaniu pomocy dla swego królestwa. Ich przygody dostarczyły naszym najmłodszym widzom całą masę wzruszeń. Dzieciom najbardziej spodobał się uroczy duch ognia oraz Olaf ze swoimi filozoficznymi rozważaniami. Kolejny duet Kristoff z lojalnym Svenem też dostarczył dużą dawkę humoru.

„Krainę Lodu II” oglądało się naprawdę przyjemnie. Dziewczynkom spodobały się stroje Elsy i mnóstwo zimowych krajobrazów, a wśród chłopaków prym wiódł Olaf i renifer Sven. Podróż w Krainę Lodu umilały liczne piosenki, każda ciekawa i każda inna. Wszystko to sprawiło, że oglądało się bajkę z wielką przyjemnością. A po seansie przedszkolaki wraz z p. Iwoną Chaniewicz i p. Kingą Hodun udały się na krótki spacer w okolicach kina, a że w tym dniu było słonecznie i ciepło, to spacer był naprawdę udany. Z uśmiechem na twarzy, każdy przedszkolak wrócił do Swór.

Dziękujemy ślicznie Rodzicom za zorganizowanie mikołajkowego wyjazdu i posiłku podczas wyjazdu.