Wielki Bal Karnawałowy

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją  odbyły się w naszej szkole bale karnawałowe, 12 lutego bawiły się przedszkolaki i dzieci z klas I-III, a 13 lutego uczniowie klas V-VIII. Imprezę prowadził profesjonalny duet artystów w karnawałowych strojach.

Czas balu dostarczył wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!!!

Zapraszamy na fotorelację z balu

przedszkole i kl. I - III
klasy V - VIII

Wśród uczestników trudno było rozpoznać naszych uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielenie się w ulubione postaci z bajek i filmów. Wszyscy podziwiali efekt pracy maszyny wyrzucającej z siebie bańki mydlane, barwne refleksy świetlne i kolorowe dymy. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i licznych konkursach.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca młodsze dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Dziękujemy Pani Iwonie Gałamaga za piękną oprawę plastyczną naszego balu.

Kolejny bal karnawałowy już za rok .