Akcja "Kartka dla Medyka"

W dniach 20.04. – 27.04.2020 r. przedszkolaki i uczniowie klas młodszych naszej szkoły przystąpili do akcji pt. „Kartka dla medyka”. Akcja polegała na narysowaniu, namalowaniu, czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Zebraliśmy 39 prac, które trafiły do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego  w Białej Podlaskiej.

To nasza symboliczna forma podziękowania dla wszystkich pracowników służb medycznych, którzy każdego dnia ryzykują swoim zdrowiem, by walczyć o nasze.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, za przesłane przepiękne kartki - Wasze serca są WIELKIE!

Brawa Dla Was!– to słowa kierowane przede wszystkim do osób, których praca pomaga nam zwalczać skutki koronawirusa, ale i także do Was, ludzi, których serca są otwarte na POMOC drugiemu człowiekowi.

LIST DO SŁUŻB MEDYCZNYCH

Te własnoręcznie robione kartki z wyrazami wdzięczności i szacunku wykonane zostały przez uczniów:

• Grupa 3 latków- wych.p. Magdalena Jaszczuk
  • Grupa 4-5 latków- wych.p. Iwona Chaniewicz