Pasowanie na Przedszkolaka

Pierwszą ważną uroczystością dla naszych najmłodszych przedszkolaków uczęszczających do Punktu Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Sworach była uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. To jeden z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka. Dla większości dzieci był to pierwszy występ na przedszkolnej scenie. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną Pasowanie na Przedszkolaka odbyło się w tym roku bez obecności rodziców.

Link do pozostałych zdjęć:

29 października 2020 r. każdy przedszkolak był przejęty, bo tego dnia wystąpił w nowej roli, w roli małego aktora. Z wielkim zaangażowaniem nasze maluszki przedstawiły program artystyczny, podczas którego przekonały starszych przedszkolaków o tym, że zasługują na miano PRZEDSZKOLAKA. Pięknie zaprezentowały się poprzez recytację, śpiew i taniec. Pokazały także, jak potrafią wesoło bawić się podczas zabaw muzyczno-ruchowych. Następnie po przyjęciu ślubowania pani Barbara Konkol  dużym drewnianym ołówkiem pasowała wszystkie dzieci na przedszkolaków. Na pamiątkę tego pięknego wydarzenia, każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, kolorową piłkę i zabawki. Następnie wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Duma rozpierała każdego maluszka, bo już stał się prawdziwym przedszkolakiem. Widać było ogromny uśmiech i radość na twarzy każdego dziecka. Widać było, że każde dziecko włożyło w tę uroczystość wiele serca i wysiłku, a pani Iwona Chaniewicz z pomocą pani Dominiki Zub wiele trudu w jej przygotowanie. To był jeden z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka.