Szkoła Podstawowa w Sworach

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

sl_1 sl_2 sl_3 sl_4

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM 2020

         7 grudnia 2020 r. Mikołaj złożył wizytę najmłodszym wychowankom. Już od samego rana nasze przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Zniecierpliwione przedszkolaki wypatrywały Mikołaja w każdym oknie. Na jego cześć dzieci ubrały się na czerwono i założyły czerwone czapki, by było bardzo mikołajkowo.

Na początku odwiedził dzieci najmłodsze, a potem udał się do grupy 5 i 6 latków. Niektóre dzieci pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały spotkanie. Na niejednej twarzy maluszka można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko, bo Mikołaj szybko stworzył w przedszkolu przemiłą atmosferę. Przedszkolaki dzielnie zaśpiewały przygotowane piosenki. „Starszaki” rozmawiały odważnie z Mikołajem i oczywiście mówiły, że długo czekały na Mikołaja. Po radosnym muzykowaniu i rozmowach nadszedł czas na prezenty. Mikołaj wręczył każdemu dziecku upominek.

LINK DO ZDJĘĆ:

3 i 4 latki - https://photos.app.goo.gl/MnUuFsngaJxfjpLu9

5 i 6 latki-https://photos.app.goo.gl/SJiS1yhK7GPMoLq1A

 

         Na koniec spotkania odbyła się sesja fotograficzna z Mikołajem. Zdjęcia zrobione z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką z tego spotkania.

         Dzieci na pewno zapamiętają ten wyjątkowy dzień. Niektórzy długo po spotkaniu zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą gościa i pomachają mu na pożegnanie.

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

w Sworach


ul. Szkolna 34

21-500

Biała Podlaska

tel./fax

83 343 35 29

 

 

NIP: 537-168-42-60

REGON: 001121310

e-mail: spswory@gmail.com

 

PROCEDURY - BEZPIECZNA SZKOŁA

WYKAZ INSTYTUCJI I ORGANIZACJI UDZIELAJĄCYCH POMOCY  PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ,  WYCHOWAWCZEJ I POMOCY NA RZECZ OSÓB POKRZYWDZONYCH CZYNAMI KARALNYMI

 

 

 

     

 

 

Od dnia  1 października 2013 roku otwarto nowy oddział w punkcie przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Sworach w ramach realizacji projektu „Nowe oddziały w  punktach przedszkolnych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 

 

 

 

Przydatne linki:

Gmina Biała Podlaska

Oświata w naszej gminie

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Kuratorium Oświaty w Lublinie

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

 

NASI DOBROCZYŃCY:

ADF  - p. Dariusz Furmaniuk

KSEMAR - pp. Aleksandra i Andrzej Hajbos

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej

PELLMAR-p. Mariusz Kasjaniuk, Zienie 

KONKRET-p. Adam Bartniczuk-Łosice

p. Mariusz Jadczuk

p. Marek Kaliszewski

p. Agnieszka Kasjaniuk

p. Robert Janczuk

p. Piotr Filipiuk

p. Agata Gryta

p. Wiesław Arseniuk

p. Dariusz Makarewicz

p. Bożena Sawczuk

p. Ryszard Olesiejuk

p. Grzegorz Gawda

p. Tomasz Melaniuk

Losowe zdjęcie z galerii