SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM 2020

7 grudnia 2020 r. Mikołaj złożył wizytę najmłodszym wychowankom. Już od samego rana nasze przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Zniecierpliwione przedszkolaki wypatrywały Mikołaja w każdym oknie. Na jego cześć dzieci ubrały się na czerwono i założyły czerwone czapki, by było bardzo mikołajkowo.

Na początku odwiedził dzieci najmłodsze, a potem udał się do grupy 5 i 6 latków. Niektóre dzieci pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały spotkanie. Na niejednej twarzy maluszka można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko, bo Mikołaj szybko stworzył w przedszkolu przemiłą atmosferę. Przedszkolaki dzielnie zaśpiewały przygotowane piosenki. „Starszaki” rozmawiały odważnie z Mikołajem i oczywiście mówiły, że długo czekały na Mikołaja. Po radosnym muzykowaniu i rozmowach nadszedł czas na prezenty. Mikołaj wręczył każdemu dziecku upominek.

LINK DO ZDJĘĆ:

3 i 4 latki - https://photos.app.goo.gl/MnUuFsngaJxfjpLu9

5 i 6 latki-https://photos.app.goo.gl/SJiS1yhK7GPMoLq1A

Na koniec spotkania odbyła się sesja fotograficzna z Mikołajem. Zdjęcia zrobione z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką z tego spotkania.

Dzieci na pewno zapamiętają ten wyjątkowy dzień. Niektórzy długo po spotkaniu zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą gościa i pomachają mu na pożegnanie.