Szkoła Podstawowa w Sworach

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

sl_1 sl_2 sl_3 sl_4

Klub Wiewiórka

Zbiórka na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Białej Podlaskiej

                Cieszymy się, że uczniowie z naszej szkoły oraz społeczność okolicznych miejscowości wykazała się wrażliwością, współczuciem dla naszych „mniejszych braci” – jak nazywał zwierzęta św. Franciszek z Asyżu. Zarówno uczniowie jak i ich rodziny odpowiedziały na apel opiekuna Klubu Wiewiórka pani Justyny Firsiuk i przewodniczącej Rady Rodziców pani Agnieszki Kasjaniuk i wzięli udział w przeprowadzonej akcji mającej na celu wsparcie Schroniska dla Zwierząt Azyl w Białej Podlaskiej.

                Akcja trwała od 10 października do 14 listopada 2013 roku. W tym roku do zorganizowanej już po raz czwarty zbiórki bardzo aktywnie włączyła się przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Kasjaniuk, która w dniu 14. 11. 2013 roku własnym samochodem wraz z córką Olą uczennicą klasy VI zbierała przygotowane w poszczególnych miejscowościach dary i przewiozła je do schroniska w Białej Podlaskiej. Zebrane kołderki, kocyki, miski i karmę dla zwierząt przekazano do schroniska. Pracownicy schroniska bardzo się ucieszyli z naszego wsparcia, dyrekcja schroniska przekazała szkole podziękowanie. Miejmy nadzieję, że nasza działalność chociaż w pewnym stopniu ulży zwierzętom w trudnym losie. Wszystkim ofiarodawcom o gorących sercach dziękujemy za włączenie się do akcji i pomoc.

Red. J. Firsiuk

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

w Sworach


ul. Szkolna 34

21-500

Biała Podlaska

tel./fax

83 343 35 29

 

 

NIP: 537-168-42-60

REGON: 001121310

e-mail: spswory@gmail.com

 

PROCEDURY - BEZPIECZNA SZKOŁA

WYKAZ INSTYTUCJI I ORGANIZACJI UDZIELAJĄCYCH POMOCY  PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ,  WYCHOWAWCZEJ I POMOCY NA RZECZ OSÓB POKRZYWDZONYCH CZYNAMI KARALNYMI

 

 


     

 

 

Od dnia  1 października 2013 roku otwarto nowy oddział w punkcie przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Sworach w ramach realizacji projektu „Nowe oddziały w  punktach przedszkolnych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 

 

 

 

Przydatne linki:

Gmina Biała Podlaska

Oświata w naszej gminie

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Kuratorium Oświaty w Lublinie

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

 

NASI DOBROCZYŃCY:

ADF  - p. Dariusz Furmaniuk

KSEMAR - pp. Aleksandra i Andrzej Hajbos

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej

PELLMAR-p. Mariusz Kasjaniuk, Zienie 

KONKRET-p. Adam Bartniczuk-Łosice

p. Mariusz Jadczuk

p. Marek Kaliszewski

p. Agnieszka Kasjaniuk

p. Robert Janczuk

p. Piotr Filipiuk

p. Agata Gryta

p. Wiesław Arseniuk

p. Dariusz Makarewicz

p. Bożena Sawczuk

p. Ryszard Olesiejuk

p. Grzegorz Gawda

p. Tomasz Melaniuk

Losowe zdjęcie z galerii