AKCEPTUJĘ

spswory@gmail.com

Rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski dla Gmin

Kolejny raz zachęcamy do udziału w rywalizacji o tytuł rowerowej stolicy Polski.

W tym roku uczestniczymy w Rywalizacji dla Gmin.

W celu uczestniczenia w rywalizacji należy pobrać na telefon aplikację Aktywne Miasta

założyć konto lub jeśli uczestniczyliśmy w rywalizacji w ubiegłym roku przenieść je i zapisać się do Rywalizacji dla Gmin.

Osoby, które w ubiegłych latach były zapisane do innych grup muszą się przenieść do Gminy i grupy szkolnej do dnia 1 czerwca (należy przenieść się z miasta Biała Podlaska do Biała Podlaska(gmina).

Sposób zapisania się lub przeniesienia pokazujemy na kolejnych zrzutach ekranu aplikacji.

W prawym dolnym rogu wybieramy Rywalizacje

Wciskamy kafelek Dołącz przy RSP DLA GMIN

Rozwijamy belkę WYBIERZ MIASTO

I wybieramy Biała Podlaska (gmina)

Rozwijamy belkę WYBIERZ RODZAJ i wybieramy Szkoły

W Szkołach naciskamy WYBIERZ GRUPĘ

Z listy rozwijanej wybieramy naszą szkołę

Teraz należy wcisnąć na dole po prawej stronie DOŁĄCZ

Jeśli wszystko jest w porządku pojawi się komunikat potwierdzający zapisanie do rywalizacji

Tak jak w ubiegłym roku najlepsi uczniowie naszej szkoły otrzymają talony do sklepu sportowego – szczegóły podamy w późniejszym terminie.

W ubiegłym roku 55 osób z naszej grupy przejechało 10847,55 km, liczymy że tym roku wynik będzie o wiele większy.

Poniżej zamieszczamy informację z profilu Facebook Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej:

Rozkręcamy Gminę Biała Podlaska

Ściągamy aplikację #AktywneMiasta

Wybieramy RYWALIZACJĘ GMIN

Do 1 czerwca muszą przenieść się osoby, które chcą kręcić dla Naszej Gminy, a są zapisane do innych rywalizacji.

Dla zdecydowanych szybkich i wytrwałych uczestników kręcących dla Gminy Biała Podlaska mamy niespodziankę - koszulki sportowe, których głównym sponsorem jest firma Bialpak

Warunkiem otrzymania koszulki jest przejechanie określonej liczby kilometrów w rywalizacji dla Gminy Biała Podlaska.

Niepełnoletni rowerzyści to pierwsze 5O km

Pełnoletni - 100km

Kto pierwszy ten lepszy, aż do wyczerpania zapasów, nie zwlekajcie więc z zakładaniem aplikacji.

Ruszamy już 1 czerwca

Niespodzianką niech będą również nagrody na zakończenie rywalizacji

Zebranie z Rodzicami

ZEBRANIE Z RODZICAMI

ODBĘDZIE SIĘ WE WTOREK 14 MAJA 2024 R. O GODZINIE 16.00

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

Klasa I - sala nr 3
Klasa II
- sala nr 2
Klasa III - sala nr 6
Klasa IV - sala nr 48
Klasa V - sala nr 15
Klasa VI - sala nr 44
Klasa VII - sala nr 43

Zebranie w Punkcie Przedszkolnym odbędzie się w sali nr 8 i Oddziale Przedszkolnym w sali nr 5  o godz. 15.30

Rekrutacja do uczestnictwa w projekcie

Dziękujemy za dotychczasowe zgłoszenia do uczestnictwa w projekcie. Dzięki temu możemy zacząć organizować grupy zajęciowe oraz wyznaczyć terminy spotkań.

Uczniowie obecnej klasy VI będą mogli uczestniczyć w zajęciach zawodoznawczych po zgłoszeniu się do projektu we wrześniu.

Obecne dzieci 6 – cio letnie będzie można zapisać na dodatkowe zajęcia również we wrześniu.

Jeśli ktoś jeszcze nie zdecydował się na zgłoszenie do uczestnictwa w zajęciach dodatkowych można to zrobić w każdej chwili nawet po rozpoczęciu danych zajęć – serdecznie zapraszamy.

I Wiosenny Złaz Hufca ZHP Biała Podlaska

6 kwietnia 2024r. 26 Drużyna Harcerska Inceptum wzięła udział w I Wiosennym Złazie Hufca ZHP Biała Podlaska. Do przejścia była trasa z Starego Bubla do Stanicy Hufca ZHP Gnojno.  Podczas wędrówki „czerwonym szlakiem” harcerze mieli za zadanie ułożyć zwrotkę piosenki o złazie, wyznaczyć kierunek poruszających się chmur, obserwować przyrodę i zastanowić się nad zagrożeniami, które najczęściej stwarza środowisku człowiek. Po dotarciu wszystkich harcerskich patroli do stanicy, odbyły się zajęcia z harcerskiej pionierki. Harcerze uczyli się rozkładać i składać harcerski namiot „DYCHA”, budować pryczę z drzewa i sznurka.  Nie zabrakło również ogniska i harcerskich śpiewów.

Przy pięknej słonecznej pogodzie złaz harcerski stał się wielką przyjemnością oraz przygodą dla jego uczestników.