Konkurs pieśni patriotycznej

18 maja 2018 roku odbyła się w Szkole Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej uroczystość związana z tegorocznymi obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości połączona z Konkursem Pieśni Patriotycznej.  Patronat nad całą uroczystością objął Poseł na Sejm  RP  Pan Marcin Kamil Duszek. Wzięli w niej  również udział uczniowie z klasy VII Szkoły Podstawowej w Sworach - Weronika Treska, Martyna Werbińska i Kacper Panasiuk oraz ich opiekun pani Barbara Konkol. Są to osoby niezwykle uzdolnione muzycznie, które bardzo często uświetniają wszystkie szkolne i środowiskowe imprezy oraz uroczystości, a także biorą udział w wielu konkursach muzycznych.

Czytaj więcej...