CUDOWNYCH RODZICÓW MAM….

Takie zdanie czerwca 2018 roku w punkcie przedszkolnym 5 latki każdy mógł przeczytać podczas wzruszającej uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Pani Iwona Chaniewicz wspólnie z panią Dominiką Zub przygotowały przedszkolaków do występów przed zacnymi gośćmi - RODZICAMI.

Dzieci zaprezentowały taniec: „Balet w wodzie”, zaśpiewały piosenki dla mamy i taty, wyrecytowały wierszyki a na koniec wszyscy zebrani obejrzeli wzruszający film: „Mamo, Tato, dziękujemy za….” do piosenki Urszuli Sipińskiej: „Cudownych rodziców mam”. Po prezentacji na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie, łzy szczęścia i dumę ze swoich pociech. Po występie były życzenia, prezenty, sesja fotograficzna, rozmowy o dzieciach podczas poczęstunku oraz wiele uśmiechów i radości. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Rodzicom, jeszcze raz, życzymy:wszystkiego, co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie – szczęście, abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem i zawsze pewni swoich uczuć.