Szkoła Podstawowa w Sworach

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

sl_1 sl_2 sl_3 sl_4

Dzień życzliwości 2018

21 listopada Szkolne Koło Caritas nr 34 już po raz kolejny zorganizowało Dzień Życzliwości w naszej szkole. W tym dniu tradycyjnie wolontariusze zbierali słodycze, chodząc od klasy do klasy. Oczywiście najhojniejsi byli nasi milusińscy z Punktu Przedszkolnego, ale i pozostali uczniowie dopisali. Dzięki życzliwości darczyńców (byli wśród nich także nauczyciele i gimnazjaliści) uzbierano 31,5 kg słodkości.

 Zostaną one wykorzystane do wykonania podarków mikołajkowych i świątecznych dla zaprzyjaźnionych niepełnosprawnych dziewczynek oraz dla samotnych starszych ludzi z naszego środowiska. SKC 34 odwdzięczyło się za życzliwość i podarowało do PP 40 książek, aby maluchy rozwijały zamiłowanie do czytania. W ramach Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień chętni uczniowie mogli podzielić się dobrym słowem i radością wieszając na drzewku życzliwości kolorową „łapkę”.

Pamiętajmy, aby być życzliwym każdego dnia nie tylko raz w roku, a świat będzie piękniejszy.

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

w Sworach


ul. Szkolna 34

21-500

Biała Podlaska

tel./fax

83 343 35 29

 

 

NIP: 537-168-42-60

REGON: 001121310

e-mail: spswory@gmail.com


     

 

 

Od dnia  1 października 2013 roku otwarto nowy oddział w punkcie przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Sworach w ramach realizacji projektu „Nowe oddziały w  punktach przedszkolnych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 

 

 

 

Przydatne linki:

Gmina Biała Podlaska

Oświata w naszej gminie

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Kuratorium Oświaty w Lublinie

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

 

NASI DOBROCZYŃCY:

ADF  - p. Dariusz Furmaniuk

KSEMAR - pp. Aleksandra i Andrzej Hajbos

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej

p. Mariusz Jadczuk

p. Marek Kaliszewski

p. Agnieszka Kasjaniuk

p. Robert Janczuk

p. Piotr Filipiuk

p. Agata Gryta

p. Wiesław Arseniuk

p. Dariusz Makarewicz

p. Bożena Sawczuk

p. Ryszard Olesiejuk

p. Grzegorz Gawda

p. Tomasz Melaniuk

Losowe zdjęcie z galerii