Konkurs plastyczny "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM" 2018

Opiekun Klubu Wiewiórka p. Justyna Firsiuk zorganizowała i przeprowadziła w naszej szkole  w roku 2018/2019 pierwszy etap konkursu plastycznego w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Zapobiegajmy Pożarom”. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką strażacką, ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem środowisk strażackich. Tematyka konkursu obejmowała udział środowiska strażackiego w szkoleniach, zawodach, akcjach ratowniczo-gaśniczych, kulturalnych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych jak również tematykę historii pożarnictwa. Konkurs sprzyjał rozwojowi uzdolnień plastycznych.

Konkurs prowadzono w następujących grupach wiekowych:

I grupa- przedszkola

II grupa- szkoła podstawowa klasy I-III

III grupa- szkoła podstawowa klasy IV-VIII

Wszystkie prace wyeksponowane były w szkolnej Galerii Prac. Wyróżniono prace następujących uczniów i przekazano je do etapu gminnego:

Grupa przedszkolna: Weronika Jaszczuk kl. 06., Adrian Dzida kl. 06., Maciej Gromadzki PP 5 l., Tobiasz Hodun PP 4 l., Artur Michalczuk PP. 5 l.

Klasy I-III: Fabian Dzida kl. II, Michalina Hodun kl. I, Bartłomiej Baczkura kl. II , Dawid Jaszczuk kl. II, Zuzanna Melaniuk kl. I.

Wszystkim laureatom konkursu na szczeblu szkolnym i gminnym oraz opiekunom gratulujemy życząc dalszych sukcesów w kontynuowaniu zdolności artystycznych i upowszechnianiu wiedzy z zakresu bezpieczeństwa pożarowego.