Nagroda w konkursie fotograficznym

Nazywam się Aleksandra Struk. Chodzę do 8 klasy. Fotografią zajmuję się już od kilku lat. Zaczęło się od tego, że zapisałam się na zajęcia fotograficzne organizowane w mojej miejscowości, czyli w Worońcu. Decyzję podjęłam spontanicznie, ale wcale jej nie żałuję. Fotografia odgrywa ważną rolę w moim życiu. Zdjęcia, które robię stają się pamiątką na całe życie, a przy okazji sprawia mi to dużo radości. W związku z tym, że rok 2018 był związany ze stuleciem odzyskania niepodległości zostało zorganizowanych wiele konkursów m.in. konkurs fotograficzny „Sto lat Niepodległej w Powiecie Bialskim”. To właśnie w nim wzięłam udział i niespodziewanie zajęłam II miejsce. Dlatego 18 grudnia 2018 roku odebrałam nagrodę z rąk Starosty Bialskiego pana Mariusza Filipiuka. Innym takim sukcesem było wyróżnienie w gminnym konkursie „Mała ojczyzna”.

Te dwie nagrody były jednymi z kilku innych, takich jak I miejsce w konkursie „Moja przygoda w Muzeum”, II nagroda w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieła Mistrzów Inspiracją Współczesnej Fotografii”. Poza tym razem z moją koleżanką Oliwią Kwiatkowską zajęłyśmy II miejsce w szkolnym konkursie talentów, dzięki czemu miałyśmy swoją wystawę zdjęć w naszej szkole.