Szkoła Podstawowa w Sworach

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

sl_1 sl_2 sl_3 sl_4

Nagroda w konkursie fotograficznym

Nazywam się Aleksandra Struk. Chodzę do 8 klasy. Fotografią zajmuję się już od kilku lat. Zaczęło się od tego, że zapisałam się na zajęcia fotograficzne organizowane w mojej miejscowości, czyli w Worońcu. Decyzję podjęłam spontanicznie, ale wcale jej nie żałuję. Fotografia odgrywa ważną rolę w moim życiu. Zdjęcia, które robię stają się pamiątką na całe życie, a przy okazji sprawia mi to dużo radości. W związku z tym, że rok 2018 był związany ze stuleciem odzyskania niepodległości zostało zorganizowanych wiele konkursów m.in. konkurs fotograficzny „Sto lat Niepodległej w Powiecie Bialskim”. To właśnie w nim wzięłam udział i niespodziewanie zajęłam II miejsce. Dlatego 18 grudnia 2018 roku odebrałam nagrodę z rąk Starosty Bialskiego pana Mariusza Filipiuka. Innym takim sukcesem było wyróżnienie w gminnym konkursie „Mała ojczyzna”.

 Te dwie nagrody były jednymi z kilku innych, takich jak I miejsce w konkursie „Moja przygoda w Muzeum”, II nagroda w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieła Mistrzów Inspiracją Współczesnej Fotografii”. Poza tym razem z moją koleżanką Oliwią Kwiatkowską zajęłyśmy II miejsce w szkolnym konkursie talentów, dzięki czemu miałyśmy swoją wystawę zdjęć w naszej szkole.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. 1000-lecia Państwa Polskiego

w Sworach


ul. Szkolna 34

21-500

Biała Podlaska

tel./fax

83 343 35 29

 

 

NIP: 537-168-42-60

REGON: 001121310

e-mail: spswory@gmail.com

 

PROCEDURY - BEZPIECZNA SZKOŁA

WYKAZ INSTYTUCJI I ORGANIZACJI UDZIELAJĄCYCH POMOCY  PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ,  WYCHOWAWCZEJ I POMOCY NA RZECZ OSÓB POKRZYWDZONYCH CZYNAMI KARALNYMI

 

 


     

 

 

Od dnia  1 października 2013 roku otwarto nowy oddział w punkcie przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Sworach w ramach realizacji projektu „Nowe oddziały w  punktach przedszkolnych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 

 

 

 

Przydatne linki:

Gmina Biała Podlaska

Oświata w naszej gminie

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Kuratorium Oświaty w Lublinie

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

 

NASI DOBROCZYŃCY:

ADF  - p. Dariusz Furmaniuk

KSEMAR - pp. Aleksandra i Andrzej Hajbos

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej

p. Mariusz Jadczuk

p. Marek Kaliszewski

p. Agnieszka Kasjaniuk

p. Robert Janczuk

p. Piotr Filipiuk

p. Agata Gryta

p. Wiesław Arseniuk

p. Dariusz Makarewicz

p. Bożena Sawczuk

p. Ryszard Olesiejuk

p. Grzegorz Gawda

p. Tomasz Melaniuk

Losowe zdjęcie z galerii