z wizytą u świętego mikołaja

15 stycznia 2019r. był niezwykłym dniem dla pięciolatków i sześciolatków ze Szkoły Podstawowej w Sworach. Tego dnia dzieci wraz z p. Joanną Grochowską, Iwoną Chaniewicz i Dominiką Zub udały się z wizytą do domu Świętego Mikołaja, ale nie do Laponii i nie na biegun północny, lecz do pięknej krainy Portofino w Lublinie. Chociaż nazwa miejsca brzmi tajemniczo to skrywa w sobie Pracownię Św. Mikołaja.

Na miejscu powitał wszystkich Elf i Pani Mikołajowa, którzy przenieśli dzieci w bajkowy świat. Pełne blasku kolorów i karnawałowej atmosfery miejsce, mile zaskoczyło. Na przedszkolaków czekało mnóstwo niespodzianek i fantastycznej zabawy. Pani Mikołajowa zadbała, aby stworzyć domową atmosferę i odpowiednio ugościć przybywających.

Po tak wyjątkowym spotkaniu i wielu atrakcjach, Pani Mikołajowa zaprosiła wszystkich na pyszny obiad. Moc karnawałowych atrakcji dopełniło uroczyste pasowanie na Pomocnika Mikołaja, wręczenie dyplomów i pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Mnóstwo wrażeń i co najważniejsze spotkanie z Mikołajem, sprawiły, że wycieczka na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

LINKI DO ZDJĘĆ