pięciolatki i sześciolatki w kinie

Dzień Dziewczynek i Chłopaków to wyjątkowe święto, ważne dla wszystkich, zarówno tych dużych, jak i małych. Z okazji tego pięknego dnia pięciolatki wraz z sześciolatkami miło spędziły czas. Nasze przedszkolaki postanowiły uczcić ten dzień integracyjnym wyjazdem do kina w Białej Podlaskiej.

Dzieci obejrzały świetny film pt. "Corgi, psiak Królowej". Jest to opowieść o ulubionym psie królowej Elżbiety II, który pewnego dnia traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Nudy w kinie nie było – dużo wątków i wiele postaci. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Takim wyjazdom zawsze towarzyszy dodatkowa przygoda i wiele radości.