Tak blisko, a tyle wrażeń - wycieczka do fabryki ciastek.

Na hale produkcyjne przedszkolaki mogły wejść tylko pod warunkiem przestrzegania bardzo restrykcyjnych przepisów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.Podczas zwiedzania dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek dotyczących powstawania ciasteczek, miały okazję zobaczyć m.in. halę produkcyjną, magazyn i pracę taśmową, a także przyjrzeć się pracy przy wytwarzaniu, pakowaniu i  magazynowaniu słodkości.

Na zakończenie wycieczki, każdy uczestnik otrzymał miły prezent - torbę słodyczy produkowanych w zakładzie. Ten dzień był bardzo wyjątkowy, ponieważ dzieci kochają i uwielbiają słodycze.

Składamy serdeczne podziękowania firmie Dr Gerard za wspaniałe przyjęcie.