Dzień Przedszkolaka 2019

20 września 2019 r. - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce – to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.  Punkt Przedszkolny w Sworach aktywnie  włączył się do jego obchodów i ten dzień upłynął pod znakiem zabawy, konkursów  i uśmiechu. Z tej okazji pan dyrektor Gustaw Jakimiuk życzył dzieciom dużo radości, miłej zabawy i niesamowitej frajdy z bycia przedszkolakiem.

W grupie 3- latków wyczarowywane były kolorowe balonowe „cuda”, 4 i 5- latki bawiły się z zaczarowanym pudełkiem, piłeczkami do ping-ponga, a 6-latki szukały „ukrytych skarbów”- cukierków wcześniej schowanych w różnych miejscach sali. Ponadto dzieci uczestniczyły w tanecznej zabawie z chustą animacyjną, która sprawiła wszystkim dużo frajdy.

Na koniec dnia wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe Medale Przedszkolaka. Beztroską zabawę naszych milusińskich umilił drobny słodko-owocowy  poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Panie z Punktu Przedszkolnego :p. Magdalena Jaszczuk, p. Iwona Chaniewicz, p. Barbara Panasiuk składają serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w organizacji Dnia Przedszkolaka.

LINK DO  POZOSTAŁYCH ZDJĘĆ: