Wycieczka do Lublina 2019

23 września 2019 roku uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Sitniku  brali udział w wycieczce szkolnej. Pod opieką pani Iwony Korwin, Alicji Kondraciuk, Anny Piękowskiej oraz Edyty Romaniuk klasy siódma i ósma wyjechały do Lublina.

Uczniowie brali udział w zajęciach w Parku Trampolin ,,Mania Skania”. Tu młodzież miała szerokie pole do popisu. Na strefie trampolin pod okiem instruktora i nauczycieli uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności skocznościowe i akrobacyjne. Ogromny park linowy to ogromne wyzwanie
 do przełamania strachu przed wysokością. Do tego ogromny zbijak, strefa z trampolinami, komercyjne boisko do kosza z trampolinami to wyzwanie do rywalizacji i mnóstwa śmiechu z rówieśnikami. Następnie uczniowie zjedli obiad w centrum handlowym Plaza. Ostatnim punktem wycieczki były pokazy z fizyki na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej. Uczniowie brali udział w doświadczeniach z 4 działów: ruch obrotowy, uff, jak gorąco, prąd elektryczny oraz rezonans.Uczniowie doświadczyli fizycznie co znaczy różnica między tym, co widzimy, a tym co odczuwamy.