DZIEŃ CHŁOPAKA KLAS V W KOCZUKÓWCE

25.09.2019 r. uczniowie klas V wybrali się na wspólny, integracyjny wyjazd klasowy do Koczukówki. Nazwa miejscowości zupełnie nic nie mówi, ale już super park linowy owszem. Urokliwe, spokojne miejsce, duża przestrzeń i oczywiście najważniejsza atrakcja dla uczniów- park linowy.

Pogoda dopisała wyśmienicie. Uczniowie uśmiechnięci, podekscytowani zmierzyli się ze swoim strachem. Jednym udało się dobrze, drugim lepiej innym - rewelacyjnie. Śmiałkowie mieli do wyboru trasę łatwiejszą lub trudniejszą. W wolnym czasie mogli skorzystać z placu zabaw, dokarmić owieczki oraz przejechać się super, extra szybką,beczkowąkolejką. Najlepiej jednak wyszła nam integracja naszych uczniów. Kapitalnie wspierali się na trasach parku. Nieważne było, czy to chłopak, czy dziewczyna, czy Va, czy Vb – wszyscy solidarnie, szczerze pomagali sobie przejść niełatwą trasę i już wiedzą, ile znaczy mocne wsparcie oraz wiara w osiągnięcie niełatwego celu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny, wspólny wyjazd.