Dzień Przedszkolaka 2020

Jak co roku we wrześniu w całej Polsce obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustawione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W tym roku przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Sworach 21 września świętowały ten wspaniały dzień. To był naprawdę udany dzień dla wszystkich przedszkolaków. Na dzieci czekało dużo atrakcji i mnóstwo wspaniałej zabawy przygotowanej przez p. Iwonę Chaniewicz, p. Justynę Firsiuk,  p. Dominikę Zub.

LINK DO ZDJĘĆ:

Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych, brały udział w zabawach integracyjnych i w konkurencjach sportowych. Dzieci bawiły się przy największych przebojach muzycznych, tańczyły z balonami i z chustą animacyjną Były zabawy z krzesełkami, z hula-hop oraz z piłkami. Na koniec tak wspaniałego dnia każde dziecko otrzymało Odznakę Wyjątkowego Przedszkolaka, drobny upominek słodki i rzeczowy.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”  życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.